anatoliandog.pl

Psy, koty i inni ulubieńcy

Twój zwierzak może bezpiecznie i wygodnie jeździć samochodem, ale potrzeba kupić mu odpowiednie wyposażenie

tableau - Auto

Właściciele czworonogów dobrze wiedzą, jak trudne nieraz bywa ich wożenie samochodem. Nie wszystkie psy lubią podróż wozem, a na dodatek dosyć często znacząco brudzą one fotele oraz tapicerkę. Pomyślnie teraz w salonach z wyposażeniem dla czworonogów można nabyć bardzo przydatne akcesoria. Dzięki temu podróż wozem z psem będzie bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Wiele ludzi chciałoby mieć pracę, która łączyłaby się z czworonogami

kot
Wiele osób chciałoby mieć pracę , która łączyłaby się z czworonogami. Jednak nie każdy wie jak trudne i sumienne jest to zajęcie. Znaczna część swoją historię ze zwierzętami zaczyna już w wieku szkolnym. Częste wycieczki do ZOO, gdzie napotkać możemy nawet wyjątkowo egzotyczne ich odmiany czy chociażby do schronisk dla porzuconych zwierząt.

Czas na oczko wodne!

Kleszcz
Czas letni to najlepszy moment aby zadbać o przydomowy ogródek i poszerzyć go np. o fantastyczne oczko wodne. Funkcjonalna aranżacja nie tylko udekoruje nasz ogród, ale założona własnoręcznie i na bieżąco pielęgnowana stanie się na pewno powodem do dumy! Przed założeniem oczka wodnego lub kaskady warto skorzystać z porady specjalistów, którzy doradzą wybór odpowiednio oświetlonego miejsca, polecą najlepszy sprzęt (pompy i filtry) oraz podpowiedzą jaki pokarm i artykuły zoologiczne powinniśmy wybrać..