anatoliandog.pl

Psy, koty i inni ulubieńcy

Pomoc dla zwierzaków

psy - image

Zdaje się, iż większość Polaków ma w domu jakieś zwierzątka, nie rozchodzi się tutaj o takie hodowane w gospodarstwach, lecz domowe – psy, kanarki, świnki morskie, myszki, rybki i tak dalej. By zapewnić im wygodne życie potrzeba czegoś o wiele więcej niż odpowiednia karma, ruch oraz zabawa z opiekunem – nieodzowna jest pomoc weterynarza.

Czym jest borelioza i jak można się przed nią uchronić?

borelioza testy

Letni czas wakacyjny to nie tylko i wyłącznie czas beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu bądź też przyjemnie ciągnących się spacerów w pięknych polskich lasach. Latem jesteśmy niestety w znacznie większym stopniu podatni na atak kleszczy. Jak może skończyć się kontakt z tym owadem a także jak efektywnie bronić się przed kleszczami – o tym opowiemy w tym artykule.

Polowania na zwierzaki to fenomenalna rozrywka dla każdego faceta

polowania na dziki i inne zwierzęta

Każdy z nas winien mieć we własnym życiu jakieś hobby, jakie pozwoli mu się oderwać od powszedniości. Na nieszczęście nadmiar zadań w pracy oraz domu często skutkuje tym, iż nie możemy parę razy w tygodniu odwiedzać siłowni czy innego miejsca, gdzie moglibyśmy poświecić czas jedynie sobie. W związku z tym już teraz winniśmy pomyśleć, czym tak tak naprawdę się pasjonujemy i co zdołalibyśmy zrobić tylko dla siebie.